Yiannis Georgaras ne zaman Blueprinter'la tanıştı.

Yannis Georgaras kendi neslinin en önemli Yunan endüstriyel tasarımcılarından yalnızca biri değil aynı zamanda bir çok ödül sahibi . Varangis Yunan Tetra tabure şirketinde 2008 kırmızı nokta tasarım ödülü ve aynı zamanda "2055" tokmak için Yunan şirketi CONVEX tasarımını 2013 kırmızı nokta tasarım ödülü kazandı.

Yiannis Georgaras devam eden yaratıcılık sonucunda Blueprinter 3D printerlar alımını yaptı.

Blueprinter herhangi bir destekleyici madde olmadan sert, esnek naylondan parçalar oluşturma yeteneğine sahip. Yiannis Georgaras aynı zamanda her gün protatip parçalar olarak kullanılan karmaşık şekiller tasarlıyor.

Ayrıca, blueprinter içine naylon tozu yeniden kullanma yeteneği ekonomisi ve avantajını sağlıyor.

Aslında, Yiannis Georgaras Blueprinter'ı günlük kullanımı onu bir adım ötesine gitmek için fikir verdi: 3D printerı bir üretim makinesi olarak kullanıyor, parçaların serilerini oluşturuyor. Bunlardan olan parçalar son ürün olarak kullanılır.

'' Blueprinter oluşturma ve yeni ürün geliştirme için 3 boyutlu bir yazıcıya ihtiyacı olanlar için ideal bir araçtır. Blueprinter doğrudan fonksiyonel parçaları, herhangi bir son işlem olmadan kurulması için ciddi bir avantaj. '' Yiannis Georgara

Vaka PDF İndir